سئو و بهینه سازی وبسایت

SEO مخفف Search Engine Optimization می باشد و در فارسی آن را سئو میخوانیم که در واقع اس ای او تلفظ صحیح می باشد.

برای داشتن وب سایتی قابل رقابت در صحفات گوگل لازم به انجام این کار (SEO) بر روی آن می باشد. با انجام سئو وب سایت شما بصورت قانونی و با طی مراحل استاندارد (از نظر گوگل) وارد رقابت با سایر وب سایت ها شده و می توانید بعنوان یک مدیر سایت تعداد بازدید و کلیک های خود را مشاهده کنید.

ثبت درستکار دارای متخصصین در واحد سئو و بهینه سازی می باشد که این امر را با دقت و اصول خاصی پیش می‌برند. سئو وب سایت موجب افزایش فروش محصول یا خدمات شما شده و قطعا یک سرمایه گذاری ارزشمند است. وب سایت هایی که در ثبت درستکار سئو شده اند طبق اعلام مدیران کسب و کار ها اکنون به درآمدی در بازه ماهیانه ۳۰ میلیون تومان تا ۱۰۰ میلیون تومان رسیده اند که این درآمد را حاصل سرمایه گذاری در خصوص سئو سایت خود میدانند.

هدف از سئو چیست؟

هدف سئو کمک به وب وب سایت کسب و کار ها در کسب لینک بالا در نتایج جست و جو و افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات کلیدی وارد شده کاربر است. نمایش دادن بیشترین صفحات مرتبط با کلمات جست و جوی وارد شده مزیت هایی است که هم برای کاربر و هم برای موتور جست و جو است که در آن کاربر بیشترین نتایج مرتبط جست و جو شده را پیدا می‌کند و موتور جست و جو قابل اعتماد می شود چرا که الگوریتم آن بیشترین صفحات دارای ارتباط را نمایش می دهد.

برای جمع بندی در اهداف سئو لیست زیر را می توان ارائه کرد:

  • در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد.
  • باعث ایجاد برند می شود.
  • باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
  • باعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد.
  • باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد.
  • بهترین ابزار برای تبلیغات است.

ثبت درستکار سئو وب سایت را بصورت کاملا کلاه سفید و از روش های طبیعی انجام می دهد. در این بخش با برخی از این موارد آشنا خواهید شد:

۱سئوی درون صفحه (On Page)

این نوع سئو عملیاتی است که بر روی کد ها، محتویات متنی و تصاویر و البته لینک ها انجام داده می شود. این روش پایه تمام تلاش‌های SEO است چراکه جایی است که شما بیشترین کنترل را روی آن دارید. هر گونه تغییری را که شما در محتویات وب سایت ایجاد می کنید در نتایج جستجو تاثیر می گذارد ،به همین خاطر خیلی مهم است که روش SEO On Page به درستی و اصولی قبل از روش SEO Off Page انجام گردد.

۲سئوی بیرون صفحه (Off Page)

بر خلاف SEO On Page که توسعه وب سایت با کنترل مستقیم
انجام می شد، روش بهینه سازی بیرون صفحه شامل تمام ارتقاهایی است که در خارج از وب
سایت شما انجام می‌شود؛ این شامل تمام مواردی است که می توان جهت بدست آوردن رتبه بندی سایت شما کمک کند. SEO Off Page در وحله اول در بدست آوردن پیوند دهندگانفکوس می کند سپس با استفاده از
راه هایی که در خارج از وب سایت انجام می‌شود به بهینه کردن در موتور جستجو می پردازد.

SEO Off Page یک فرآیند بی خاتمه
است که توسط مهندسین سئو برای بدست آوردن لینک کنندگان
مدیری می شود.

 

لازم است بدانید محتوای وب سایت شما (مقالات و محصولات) بصورت کاملا تخصصی مورد بازبینی قرار می گیرد و بهینه سازی متون و تصاویر بکار رفته در ان ها انجام می گیرد.

مراحل مهم سئو سایت:

مراحل مهم سئو سایت

روش‌های بسیاری برای موفقیت در سئو سایت وجود دارد که باعث کسب جایگاه بهتر در نتیجه جستجوی گوگل می‌شود که اثرات مثبت در این فرایند دارد. از جمله این روش‌ها می‌توان به، سئو برون صفحه، درون صفحه، کلاه سفید و کلاه سیاه نام برد که شامل:

1_استراتژی کلمات کلیدی

2- استانداردهای کد نویسی و کلمات کلیدی

3_ تولید محتوای معتبر

4 – رعایت اصول در طراحی

5- شناسایی رقبا

6-بهبود سرعت سایت

7-لینک سازی داخلی

8-فعالیت در شبکه های اجتماعی و…

 

 

مزیت های سئو چیست:

توجه به این موضوع که بیشترین ورودی برای بازدید کنندگان سایت‌ها از طریق موتور‌های جستجو آغاز می‌شود بدون شک بهینه سازی و بهبود سئو از اهمیت زیادی برخوردار است. این موضوع خود افزایش بازدید سایت و همچنین افزایش فروش را به همراه دارد.

قابل ذکر است اهداف جدید گوگل با استفاده از هوش مصنوعی یا الگوریتم رنک برین کمک شایانی در جهت بهبود جایگاه سایت می‌کند. این الگوریتم می‌‌گوید که اگر کاربر زمان زیادی را در سایت بگذراند حتما مطالب مورد استفاده و ارزشمند بوده و می‌تواند جایگاه بهتری را به سایت بدهد.

 

اهداف سئو:

سئو فرایندی است که نیازمند زمان و دانش برای بهینه سازی سایت است و هدف سئو کمک به بهبود عملکرد وب سایت‌ها در بدست آوردن جایگاه مناسب در نتایج جستجو و ایجاد ارتباط بین کلمات کلیدی و کاربران و صفحات، برند سازی، کمک به افزایش فروش محصولات، افزایش ترافیک سایت و تاثیر بسزایی در افزایش بازدید سایت دارد ، و همچنین باعث افزایش فروش محصول می‌شود و باعث می‌شود موتور‌های جستجو‌گر سایت ما را باارزش تلقی کندو همچنین ابزاری برای تبلیغ می‌باشد.

 

درصورتی نیاز به مشاوره تلفنی یا انجام این خدمات با ما تماس بگیرید: ​

×